• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka uczcimy piosenką "Życie Przedszkolaka". Będą gry, zabawy i słodkości. W albumie fotograficznym z pewnością pojawią się zdjęcia, uchylające Wam drodzy rodzice rąbka tajemnicy. Życzcie nam Wesołej zabawy.

Tego dnia odbędzie się również sesja zdjęciowa do kalendarzy ściennych na rok 2022.

• Sponsorzy Dnia Dziecka

Dzień Dziecka zorganizowany 1 czerwca przez Radę Rodziców Miejskiego Przedszkola uświetniony został dzięki ofiarności sponsorów, zaangażowaniu strażaków z OSP Sławków oraz upominkom z bohaterami Eko Brygady z Doliny Białej Przemszy, przekazanymi przez Burmistrza Miasta.

W załączeniu prezentujemy Listę sponsorów, którym serdecznie dziękujemy w imieniu zadowolonych zameczkowych przedszkolaków.

• Zebrania z rodzicami

Dnia 2 września o godz. 16:30 w Zameczku odbędzie się zebranie z rodzicami nowoprzyjętych przedszkolaków. Na zebranie zapraszamy jednego z rodziców. Prosimy o niezabieranie ze sobą dziecka. Obowiązują maseczki.

Dnia 2 września o godzinie 16:30 odbędą się zebrania z rodzicami w grupach "Bursztynki", "Odkrywcy", "Zuchy" i "Elfy", czyli oddziałach Miejskiego Przedszkola, zlokalizowanych w segmencie B budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie przy ulicy Gen. Wł. Sikorskiego 4. Na zebranie zapraszamy jednego z rodziców. Prosimy o niezabieranie ze sobą dziecka. Obowiązują maseczki.

• "Bystrzak"

Miejskie Przedszkole w Sławkowie kontynuuje realizację projektu unijnego Radosne przedszkole w Gminie Sławków.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach dodatkowych. O korzyściach, wynikających z udziału w projekcie przeczytają Państwo w niniejszej ulotce oraz na plakatach. Szczegółowych informacji udzielają na bieżąco wychowawcy grup. W Albumie fotograficznym zamieszczamy zdjęcia z przebiegu projektu.

• Przyjaciele Miejskiego Przedszkola

• {#1508} 1