• Wakacyjne Podwórko

Rusza cykl wakacyjnych wydarzeń na podwórku przy Małym Rynku 9. Pierwsze z nich, skierowane do najmłodszych mieszkańców miasta, już 29 czerwca w sobotę. Szczegółowe informacje na plakacie.

• XVIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

• admin: A.A

Danuta Szlęzak - liderka akcji Cała Polska Czyta Dzieciom Miejskiego Przedszkola w Sławkowie - po raz kolejny zaprosiła do Zameczku znamienitych gości. Przez dwa kolejne dni 29 i 30 maja, dla przedszkolaków czytali:

Burmistrz Miasta Sławkowa Rafał Adamczyk; Zastępca Burmistrza Janusz Mróz; Rzecznik Prasowy UM  Krzysztof Kozieł; Dyrektor MOK Michał Kluczewski; Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II Sylwia Zięba; Dyrektor Miejskiej Biblioteki PUblicznej Agnieszka Wąs; zawodniczka Nordic Walking Elżbieta Żuchowicz; nauczycielka Miejskiego Przedszkola, utytułowana zawodniczka Nordic Walking Dorota Bagińska; Strażak Robert Husarz, Dyrektor Santander Bank Edyta Husarz.

Tegoroczny finał akcji Cała Polska Czyta Dzieciom przebiegał pod hasłem "Sportowcy czytają dzieciom. wychowanie przez sport i czytanie".

Walor jaki niesie głośne czytanie dzieciom jest już powszechnie znany. Kolejne edycje akcji udowadniają jak wielką sympatią darzą zameczkowe przedszkolaki swoich gości. Jak czekają na nich, zgadując kto tym razem będzie im czytał bajeczkę.  I jak pięknie potrafią dziękować.

Zapraszamy do galerii fotograficznej: