• Na dobry początek

• admin. A.A

Drodzy Rodzice,

u progu nowego roku szkolnego podajemy do wiadomości najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania Miejskiego Przedszkola w Sławkowie.

Rok szkolny rozpoczynamy 2 września 2019 r.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:30 do 16:30

Godziny posiłków: śniadanie - godz. 8:45
                                          drugie śniadanie - godz. 10:00
                                          obiad - godz. 12:00
                                          podwieczorek - godz. 13:30

Szczegółowe informacje (dotyczące wyprawki, odpłatności za podręczniki, bieżące ogłoszenia oraz listy dzieci) wychowawcy grup umieszczają na tablicach korkowych, znajdujących się w pobliżu szatni. Prosimy zapoznać się z ich treścią.

Szanowni Państwo, strona internetowa Miejskiego Przedszkola zapełni się niebawem nowymi informacjami. Znajdą na niej Państwo zarówno zapowiedzi zbliżających się imprez i uroczystości przedszkolnych, jak i relacje z ich przebiegu.

Informacje, które Was interesują znajdziecie w Panelu lekcyjnym, w Wiadomościach lub w jednej z wielu zakładek. Mamy swoje Tygodniowe menu, w zakładce O przedszkolu zapisane są wszelkie dokumenty regulujące pracę Miejskiego Przedszkola, Raporty z ewaluacji zewnetrznej i wewnętrznej, Kalendarz Uroczystości Przedszkolnych oraz zarchiwizowane wydarzenia z ostatnich kilku lat. Album fotograficzny nieustannie bogacić się będzie o nowe galerie zdjęć. Na dobry początek powspominajmy miniony rok szkolny, towarzyszące mu emocje i obrazy.

Na początku każdego miesiąca podajemy do Państwa wiadomości daty teatrzyków, koncertów, i uroczystości ogólnoprzedszkolnych. Sekcja ta, zlokalizowana w prawym menu, jest stale aktualizowana, sprawdzajmy zatem często jej status.

I pamiętajmy - najlepiej zredagowana i podana na czas informacja nie zastąpi stałego, systematycznego kontaktu z wychowawcą Waszego dziecka.

administrator strony www.przedszkoleslawkow.edupage.org