• WAKACJE!

Miejskie Przedszkole w Sławkowie życzy swoim wychowankom słonecznych wakacji!

• Żegnaj Przedszkole

"Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu"

Robert Fulghum

Naszym najukochańszym sześciolatkom "Bursztynkom", "Odkrywcom" i "Perełkom" życzymy powodzenia na nowych ścieżkach edukacji szkolnej.

Pamiętajcie o nas, bo Zameczek zawsze pamięta o swoich absolwentach.

• Dzień Ojca

Drodzy Tatusiowie,
            niech ojcostwo,  będzie najpiękniejszym darem, jaki dał Wam los. Niech słowo TATA ma moc niesienia spokoju, miłości, odwagi, radości i wiary...

Bądźcie najlepszymi ojcami na świecie!

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Przedszkolakom życzymy mnóstwa powodów do radości. Pięknych przyjaźni, nieograniczonej wyobraźni, spełnienia marzeń i... spotkania w Przedszkolu.

Wasze Panie

• Tablo

Cena albumu z kompletem zdjęć wynosi 34 zł. Rodziców dzieci kończących edukację przedszkolną prosimy o kontakt z Wychowawcami grup.