• Ważna informacja!

• Dyrektor Miejskiego Przedszkola w Sławkowie informuje:

W związku z kontaktem z nauczycielem, u którego potwierdzono pozytywny wynik testu na SARS - CoV - 2, Grupa "Elfy" (15 dzieci) przebywa na kwarantannie do dnia 02.11.2020 r.

Grupa realizuje edukację zdalnie.

• Ważna informacja!

Dyrektor Miejskiego Przedszkola w Sławkowie informuje:

W związku z kontaktem z nauczycielem, u którego potwierdzono pozytywny wynik testu na SARS - CoV - 2, Grupa "Odkrywcy" (16 dzieci) przebywa na kwarantannie do dnia 01.11.2020 r.

Grupa realizuje edukację zdalnie.

• Ważna informacja!

Dyrektor Miejskiego Przedszkola w Sławkowie informuje, iż w związku z potwierdzeniem wystąpienia zakażenia koronawirusem, grupa 16 dzieci („Bursztynki”) i 3 pracowników placówki objętych zostało kwarantanną do 19 października 2020 r.

Dyrekcja przedszkola jest w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Górniczej i na bieżąco realizuje wszystkie zalecenia służb sanitarnych.

W pozostałych grupach zajęcia odbywają się w normalnym trybie.

• Tydzień Zdrowej Żywności

Drugi tydzień października to najbardziej kolorowy, najsmaczniejszy i pełen witamin tydzień, w całym roku szkolnym.

Tym razem świętujemy go pod hasłem: "Smacznie, zdrowo i kolorowo".

Od najmłodszych lat kształtujemy u naszych wychowanków prawidłowe nawyki żywieniowe oraz promujemy aktywny tryb życia.

Kolejne dni Tygodnia Zdrowej Żywności zaostrzą Wam nie tylko apetyty na zdrowe przekąski, ale i na wspaniałą zabawę.

W poniedziałek (5 października) Bursztynki i Elfy świętować będą "Dzień jabłka - jabłko pełne witaminek dla chłopaków i dziewczynek – czerwony dzień.

We  wtorek (6 października) Skrzaty i Skarby  obchodzić będą „Dzień gruszki” – wpadła gruszka do fartuszka – żółty dzień.

Środa (7 października) to „Dzień śliwki” – fioletowy dzień w przedszkolu. Uczczą go Słoneczka i Odkrywcy.

Czwartek (8 października) - "Dzień marchewki  - zdrowy dzień pomarańczowy". Święto Perełek i Czarów.

Piątek (9 października) - będzie "Dniem ogórka". Na zielono świętować będą Zuchy i Bajduszki.

Do zabawy zapraszają autorki programu "Przedszkolak wie, co je"

Danuta Szlęzak i Dorota Bagińska