• BAL KARNAWAŁOWY 2021

tekst: Aneta Adamczyk
            fot.: Kto tylko miał czas, by trzymać aparat

Był inny niż wszystkie dotychczasowe bale!!!
            Można śmiało powiedzieć, że rok 2021 zainaugurowano w Miejskim Przedszkolu w Sławkowie DZIESIĘCIOMA balami karnawałowymi.

Każda z przedszkolnych sal zabaw zamieniła się bowiem w salę balową. Serpentyny, girlandy, kolorowe baloniki i napisy informujące, że właśnie tu odbywa się bal, już od progu stworzyły najpiękniejszą karnawałową atmosferę.

Kostiumy przedszkolaków i Pań (zameczkowe  Panie ZAWSZE przebierają się dla swoich dzieci), dopełniły całości. Słodycze i wata cukrowa, które w czarodziejski sposób pojawiły się na balu za sprawą Rady Rodziców Miejskiego Przedszkola - w równie czarodziejski sposób zniknęły w usteczkach naszych przedszkolaków. Muzyka, zabawy, konkursy... Ach, cóż to był za bal! Przepraszam - ach, cóż to były za bale!

Zapraszamy do albumu fotograficznego, gdzie znajdują się szczegółowe fotorelacje z zabaw karnawałowych w grupach.

• Dzień Babci Dzień Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zameczkowe przedszkolaki składają najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i niezliczonych pomysłów na rozpieszczanie wnuków.

Żałując niezmiernie, że nie możemy gościć Szanownych Państwa w przedszkolu i osobiście wręczyć upominków w postaci laurek, wierszy i piosenek, ślemy najpiękniejsze uśmiechy.

Niech te dni wypełnią się ciepłymi myślami również o tych Babciach i Dziadkach, którzy żyją już tylko w naszych wspomnieniach.

Przedszkolaki, Dyrekcja i Grono pedagogiczne
            Miejskiego Przedszkola w Sławkowie

Na zdjęciu dzieci z Komnaty Czarów i własnoręcznie przygotowane przez nie laurki.

• ZIMOWE CZYTANIE PRZY EKRANIE

Jak co roku, liderka akcji Cała Polska Czyta Dzieciom - Pani Danuta Szlęzak - zaprasza do udziału w kolejnej edycji akcji "ZIMOWE CZYTANIE PRZY EKRANIE".

Pomimo trudnego czasu epidemii i związanych z nią obostrzeń, nie ustajemy w pracy na rzecz naszych wychowanków i ich wszechstronnego rozwoju. Zainteresowanie dzieci czytelnictwem zawsze stanowiło priorytet wychowawczy naszego przedszkola. Dlatego zachęcamy Państwa do udziału w tegorocznej edycji akcji we wskazanych formach.

Szczegóły znajdą Państwo na plakacie oraz ustalą je w indywidualnych rozmowach z Wychowawcami.