Z dniem 19 kwietnia 2021 r. Miejskie Przedszkole w Sławkowie wznawia stacjonarną działalność opiekuńczo - wychowawczo - dydaktyczną.

Przypominamy rodzicom o obowiązku przyprowadzania do przedszkola tylko ZDROWYCH DZIECI, bez ŻADNYCH OBJAWÓW PRZEZIĘBIENIA.

Na terenie placówki rodzice zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa przy pomocy MASECZKI OCHRONNEJ.

• WAŻNE - REKRUTACJA

• W związku ze zmianą Zarządzenia Burmistrza Miasta Sławkowa nr RZ-10/2021 zmianie uległy terminy postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego do Miejskiego Przedszkola w Sławkowie na rok szkolny 2021/2022.

Poniżej w linku Zarządzenie Burmistrza Miasta Sławkowa ustalające nowe terminy.

• Przedszkola zamknięte do 18 kwietnia

Do 18 kwietnia przedłużone zostają zasady bezpieczeństwa obowiązujące w naszym kraju, z uwagi na pandemię Covid - 19.

Zamknięte pozostają przedszkola i żłobki.

• Wielkanoc

Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy zameczkowym Przedszkolakom, szanownym Rodzicom oraz bliskim Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz pracownicy Miejskiego Przedszkola w Sławkowie.

• INFORMACJA

• Informacje z opłatą za godziny marcowe zostały Państwu jak zawsze rozesłane mailowo, natomiast opłata za żywienie jest naliczona tylko dzieciom które obecnie uczęszczają do przedszkola, pozostałe dzieci będą miały naliczoną opłatę za żywienie dopiero po zniesieniu przez rząd obostrzeń dotyczących przedszkola.