• Rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022

• Zajęcia wychowawczo - dydaktyczne w Miejskim Przedszkolu w Sławkowie rozpoczynają się dnia 1 września.

• Listy dzieci z przyporządkowaniem do grup wywieszone są w budynkach Miejskiego Przedszkola przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 10, tzw. "Zameczku" oraz w segmencie B Zespołu Szkół im. Jana Pawła II przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 4.
            • Godziny pracy przedszkola: poniedziałek - piątek od 6:30 do 16:30.
            • O szczegółach organizacyjnych nowego roku szkolnego rodzice zostaną poinformowani na zebraniach, które odbędą się 2 września o godzinie 16:30.
            • Pierwsze atrakcje dla dzieci:
            1. 14 września - jesienna sesja fotograficzna
            2. 20 września - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
            3. 27 września - Film sferyczny "Jak księżyc do słońca w gościnę się udał" - przedstawienie multimedialne dla dzieci starszych w segmencie B
            4. 19 listopada - Film sferyczny dla dzieci młodszych w Zameczku
            • Informacje bieżące publikowane będą na stronie internetowej przedszkola, na tablicach ogłoszeń w budynkach przedszkola, w formie korespondencji mailowej kierowanej do rodziców  oraz za pośrednictwem komunikatorów i mediów społecznościowych, w zależności od preferencji grupy.

Rodzicom i przedszkolakom życzymy udanego startu w nowy rok szkolny!

• Sponsorzy Dnia Dziecka

• Dzień Dziecka zorganizowany 1 czerwca przez Radę Rodziców Miejskiego Przedszkola uświetniony został dzięki ofiarności sponsorów, zaangażowaniu strażaków z OSP Sławków oraz upominkom z bohaterami Eko Brygady z Doliny Białej Przemszy, przekazanymi przez Burmistrza Miasta.

W załączeniu prezentujemy Listę sponsorów, którym serdecznie dziękujemy w imieniu zadowolonych zameczkowych przedszkolaków.

• Zebrania z rodzicami

• Dnia 2 września o godz. 16:30 w Zameczku odbędzie się zebranie z rodzicami nowoprzyjętych przedszkolaków. Na zebranie zapraszamy jednego z rodziców. Prosimy o niezabieranie ze sobą dziecka. Obowiązują maseczki.

Dnia 2 września o godzinie 16:30 odbędą się zebrania z rodzicami w grupach "Bursztynki", "Odkrywcy", "Zuchy" i "Elfy", czyli oddziałach Miejskiego Przedszkola, zlokalizowanych w segmencie B budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie przy ulicy Gen. Wł. Sikorskiego 4. Na zebranie zapraszamy jednego z rodziców. Prosimy o niezabieranie ze sobą dziecka. Obowiązują maseczki.

• U progu nowego roku szkolnego

• Dnia 30 sierpnia, w "Zameczku", w godzinach od 10:00 do 12:00 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci trzyletnich. Zgodnie z procedurami sanitarno - epidemiologicznymi na zajęcia zapraszamy dziecko w towarzystwie jednego z rodziców. Rodziców obowiązują maseczki.

• "Bystrzak"

• Miejskie Przedszkole w Sławkowie kontynuuje realizację projektu unijnego Radosne przedszkole w Gminie Sławków.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych zajęciach dodatkowych. O korzyściach, wynikających z udziału w projekcie przeczytają Państwo w niniejszej ulotce oraz na plakatach. Szczegółowych informacji udzielają na bieżąco wychowawcy grup. W Albumie fotograficznym zamieszczamy zdjęcia z przebiegu projektu.