• Tablica ogłoszeń

•

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY NA PORANEK WIGILIJNY KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ  18  GRUDNIA O GODZINIE 9.30.

"SKARBY"

WYPRAWKA

1. Obuwie zmienne

2. Ubranie na ewentualne przebranie - bielizna, podkoszulek / w worku w szatni/

3. Strój gimnastyczny w worku

4. Chusteczki higieniczne 2 opakowania i 1 opakowanie chusteczek nawilżanych

5. Blok techniczny 1 sztuka

6. Blok rysunkowy 1 sztuka

7.Blok techniczny kolorowy 1 sztuka

8. Kleje w sztyfcie - 3 sztuki

9. Kredki świecowe 1 opakowanie

10. Kredki ołówkowe - grube i cienkie -po jednym opakowaniu

11. Teczka na prace plastyczne - Podpisana imieniem i nazwiskiem

12. Papier ksero - 500 sztuk - jedno opakowanie

13. Kolorowanka dla dziecka

W  dniach 25.09 - 29.09 . w przedszkolu  "Tydzień Zdrowej Żywności".

Od poniedziałku dzieci przynoszą do grupy owoce i warzywa/ kto co może to przynosi/ . Tworzymy w sali kącik "Darów jesieni", które wykorzystamy do zajęć dydaktycznych oraz w Tygodniu Zdrowej Żywności.

27 września /środa/  nasza grupa Skarby pracuje w temacie " Dyniowe i marchewkowe wyzwanie".

W tym dniu dzieci ubieramy w kolorze pomarańczowym / koszulka, sukienka itp / i przynosimy w tym dniu :

-marchewkę , pomarańcz, mandarynka, pomarańczowa papryka - to posłuży nam do degustacji w grupie.               W piątek natomiast degustacja w holu przedszkola gdzie grupy wystawiają swoje wytwory : sałatki, surówki , kanapki itp.

Degustacja odbędzie się w godzinach popołudniowych. Serdecznie zapraszamy !

INFORMACJA

6 GRUDNIA  -   "Mikołaj w grupie".                                                                                                                                  O 8.30 jemy śniadanie, 9.00 schodzimy na hol przywitać Św. Mikołaja. W tym dniu dzieci przychodzą do przedszkola w mikolajkowych czerwonych czapeczkach.