Nawigacja

 • "Poduszka dla Maluszka"

   

  Miejskie Przedszkole w Sławkowie z radością przyłącza się do akcji charytatywnej Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu pod nazwą "Poduszka dla Maluszka"

   

  Akcja polega na zbieraniu nowych poduszek oraz pieniędzy na nowe poduszki i prezenty mikołajkowe dla dzieci - pacjentów ze Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu i kliniki Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

  Biorąc pod uwagę fakt, że najmłodsi pacjenci powiatu będzińskiego również są leczeni w wyżej wymienionych, placówkach prosimy wszystkich wychowanków naszego przedszkola, ich rodziców, dziadków i wszystkich naszych przyjaciół o zaangażowanie się w akcję "Poduszka dla Maluszka".

  Na holu naszego przedszkola zostanie wystawiony kosz, do którego będziemy mogli składać poduszki oraz skarbonka na datki pieniężne.

  W imieniu Organizatorów już dziś serdecznie dziękujemy, bo wiemy, jak wrażliwe serduszka mają nasze przedszkolaki i jak wielkie serca ich rodzice.

  Dodatkowe informacje znajdą państwo na stronie www.fundacjasccs.pl   www.poduszka.org

   

        

   

  Opiekunami akcji w naszym przedszkolu są

  Aneta Adamczyk

  Marta Krzyszkiewicz

  Beata Pietrzyk

 • Uwaga! Zmiana terminu Pasowania na Przedszkolaka

  Pasowanie na Przedszkolaka w grupie "Biedronki" odbędzie się 24 października

  o godz. 9.30

 • Dzień Nauczyciela

  ...Nauczyciel ma swój dzień.

    Ty to wiesz i ja to wiem...

   

  Słowami piosenek i wierszy przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola w Sławkowie podziękowały swoim wychowawczyniom "za dobroć i serce, i za to,że jutro dowiemy się więcej...". Obiecały wzorowe sprawowanie i pomoc we wszystkich, jakże trudnych i odpowiedzialnych zadaniach, typu: sprzątanie zabawek czy podlewanie kwiatów;)

  Wyśpiewały, co umiały, wyrecytowały, co skryte na dnie ich małych serduszek, wręczyły wszystkim pracownikom Przedszkola słodkie upominki.

  A Panie w tym niezwykłym dniu gromadzą energię i czarodziejską moc na każdy dzień swojej pracy, bo w przedszkolu zwykłe dni się poprostu nie zdarzają.

 • Pasowanie na Przedszkolaka

  Serdecznie zapraszamy rodziców na uroczystość "Pasowania na przedszkolaka"
  21 października o godz. 9.30.

  Grupa dzieci 3 letnich "Biedronki"

  Dorota Bagińska

  Bożena Szygulska

Wiadomości

Kontakt

 • Miejskie Przedszkole w Sławkowie
  ul. gen. Wł. Sikorskiego 10, 41-260 SŁAWKÓW
 • +48.32.2931564

Galeria zdjęć